Системи УФ знезараження води та стоків  VODOGRAY & WATERPLAY


ПРИЗНАЧЕННЯ.

Системи УФ знезараження води VODOGRAY призначені для знезараження води, яка за своїми фізико-хімічними параметрами відповідає вимогам нормативних документів "Вода питна".

 Системи УФ знезараження WATERPLAY призначені для знезараження очищених стічних вод із вмістом завислих речовин до 25 мг/дм3.
   

Обидві знезаражуючі системи комплектуються сучасними енергозберігаючими УФ лампами з підвищеним терміном експлуатації, який залежно від типу УФ лампи становить від 13 000 до 16 000 годин, що забезпечує їх надійну експлуатацію протягом від одного до двох років без заміни УФ ламп.

Частини УФ установки, що контактують зі знезаражуваною водою, виготовлені з якісної неіржавкої сталі та інших, стійких до корозії матеріалів.
    

Обидві знезаражуючі системи адаптовані для роботи у енергозберігаючому режимі.

Безпека
. В частині вимог безпеки УФ установка відповідають вимогам Технічного регламенту безпеки машин, ДСТУ EN ISO 12100:2016, ДСТУ EN ISO 20607:2020, ДСТУ EN 62745:2021, Правил улаштування електроустановок (ПУЕ), ТУ У 28.29-40165568- 002:2020 та інших нормативних документів.

Надійність. Безвідмовність роботи УФ установки забезпечується без постійного обслуговування і контролю в умовах температури навколишнього середовища в інтервалі від 278 К (5 ° С) до 308 К (35 ° С) і відносній вологості від 70% при температурі 293 К (20 ° С) до 80 % - при 298 К (25 ° С). Що дає змогу експлуатувати їх в умовах підвищеної вологісті (наприклад, у неопалюваних і невентильованих підземних приміщеннях, зокрема: у шахтах, підвалах, колодязях, трюмах кораблів, у яких можлива тривала наявність води та часта конденсація вологи на стінах і стелі тощо).

 Основні достоїнства 

  1. Знезараження води та стоків відбувається без використання хлору та його похідних;

  2. Знезараження здійснюється за допомогою сучасних бактерицидних ламп з підвищеним до 13000 - 16000 годин ресурсом, що забезпечує можливість безперервної роботи УФ установки на протязі 1,5 - 2 роки без заміни УФ ламп;

  3. Знезараження води та стоків здійснюється підвищеною дозою УФ опромінення, що гарантує високу надійність знешкодження бактерій, вірусів та інших мікроорганізмів;

  4. Наявність системи очищення захисних кварцових колб забезпечує високу ефективність знезараження на протязі всього терміну експлуатації;

  5. Сучасна система автоматичного керування гарантує високий рівень знезараження всієї кількості води, яка проходить через камеру знезараження

  6. Наявність системи дистанційного контролю забезпечує можливість роботи УФ установки в автономному режимі без постійного обслуговування.


Системи УФ знезараження води та стоків  VODOGRAY & WATERPLAY :